“Śmierć Wrogom Ojczyzny” – piana wokół naszywki na mundurze policjanta

Wczoraj (18.06.2017 roku) na facebookowym profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pojawiła się fotografia:

Z opisem:

To zdjęcie umundurowania jednego z policjantów. Zdjęcie prawdopodobnie wykonano w województwie Podlaskim. Zamieszczone zostało na oficjalnej stronie tzw “podlaskiej brygady onr” jako przykład godny naśladowania, wpis oznaczony jest nazwiskiem …

Policja w naszej ocenie nie potrzebnie wdała się w przepychanki słowne za pomocą swojego oficjalnego konta twitterowego:

W związku z naruszeniem dobrego imienia Policji i bezprawnym wykorzystaniem nazwy i znaku żądamy natychmiastowego usunięcia zdjęcia.

W naszej ocenie nie może być zgody na świadome działanie na szkodę Policji przypisując im łatkę faszystów, przez organizacje znaną z tego, że promuje lekko mówiąc kontrowersyjną sztukę za pomocą swojego teatru (zamkniętego przez Państwową Straż Pożarną, za brak spełnienia wymogów bezpieczeństwa) i widzącą faszystów i nazistów w każdym kto ich skrytykuje.

Warto wspomnieć, że organizacja ta oficjalnie wspiera działania na rzecz narzucenia nam i muzułmanom z bliskiego wschodu i afryki rozlokowanie ich w naszym kraju, wbrew woli obu stron.

Czy w waszej opinii taka naszywka jest ujmą na imieniu Policji i Policjanta ją noszącego czy też jest tylko wyrazem tego, że ta służba polega na ochronie Obywateli Polskich na terenie Rzeczypospolitej Polskiej?

3 komentarze

  1. Bardzo dobry przykład patriotyzmu służb mundurowych. Popieram inicjatywę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 5 = 4