Zima w Ornontowicach
Bezpieczeństwo Urząd Gminy Ornontowice

Gminna Akcja „Zima”

Akcja „Zima” – prośba do mieszkańców

W związku z trwająca akcją „Zima” Urząd Gminy Ornontowice zwraca się z uprzejmą prośbą o nieparkowanie samochodów w ciągu dróg, aby umożliwić służbom skuteczne odśnieżanie.

Urząd zwraca się także z prośbą do właścicieli posesji o bieżące usuwanie śniegu nagromadzonego na drzewach rosnących na tych posesjach w pobliżu chodników lub o przycięcie gałęzi drzew.

 

Informacja pochodzi ze stron Urzędu Gminy Ornontowice

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

 

W naszej ocenie prośba bardzo racjonalna ponieważ pamiętać należy, że spora część naszych najmłodszych jak i młodzieży porusza się pieszo o grogach naszej gminy.

Pozostawiając auto w sposób utrudniający  odśnieżanie chodnika utrudniamy innym poruszanie się, a naszym gminnym drogowcom szarpiemy niepotrzebnie nerwy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 2 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.