Test sprawności syren alarmowych
Bezpieczeństwo Kultura Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

Śląski program Senior+

Ruszyła kolejna edycja – na 2018 rok – otwartego konkursu ofert w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów wspierających tworzenie placówek typu „Senior+” (moduł 1) oraz wspomożenie funkcjonowania już istniejących placówek typu „Senior+”, utworzonych w ramach programu w latach 2015-2017 (moduł 2).

informuje Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Pieniądze dla seniorów

Kto naprawde ma podejście do seniorów i chce by nie odczuwali wszech panującej znieczulicy może uzyskać duże dofinansowania na zorganizowana pomoc. Dużą bo nawet 40 milionów na utworzenie Klubów Senior+ lub do 16 milionów na zapewnienie funkcjonowania  już istniejących ośrodków.

Oczywiście nikt nie dostaje nic na piękne oczy i trzeba dofinansowanie okupić odpowiednim udokumentowaniem, ale dla zdecydowanych to nie powinno być problemem.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 11 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.