niechronieni użytkownicy ruchu drogowego Ornontowice
Bezpieczeństwo Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 6 tydzień 2018 r.

Wracamy do publikacji tygodniowej Kroniki Kryminalnej Powiatu Mikołowskiego. Wszystko dzięki uprzejmości Pani Rzecznik KPP w Mikołowie. Jest o kierowcach,oszustach internetowych i kradzieżach energii  elektrycznej.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

06 lutego 2018: Gostyń (woj. śląskie), ul. Rybnicka

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 28- letniego mieszkańca Czerwionki-Leszczyn, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Audi A6, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego przez SR w Rybniku. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

07 lutego 2018: Mikołów (woj. śląskie), ul. Żwirki i Wigury

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 61- letniego mikołowianina, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Opel Corsa, pomimo orzeczonego przez SR w Mikołowie dozywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

09 lutego 2018: Orzesze (woj. śląskie), ul. Rynek

30- letni mieszkaniec Skrzyszowa, kierując samochodem osobowym marki Mitsubishi, na oanzkowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzących: 37- letniego i 35- letnią mieszkańców Orzesza. Oboje z ogólnymi obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Kierujący pojazem trzeźwy. Postępowanie prowadzi KP w Orzeszu.

11 lutego 2018: Mikołów (woj. śląskie), ul. Młyńska

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali 27- letniego mikołowianina, który na drodze publicznej kierował pojazdem marki Daewoo Lanos, będąc w stanie nietrzeźwości okreslonym wynikiem 1,43mg/l. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

11 lutego 2018: Gostyń (woj. śląskie), ul. Motyla

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli drogowej 39- letnią mieszkankę powiatu mikołowskiego, która na drodze publicznej kierowała samochodem marki Citroen Xsara, będąc w stanie nietrzeźwości. Wynik badania: 1,42 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

14 lutego 2018: Mikołów (woj. śląskie), ul. Rybnicka

47- letni mieszkaniec Chorzowa kierując pojazdem marki Mercedes potrącił 23- letnia mieszkankę Łazisk Górnych, która w wyniku zdarzenia doznała wielonarządowych obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów. OPUBLIKOWANO NA STR. KPP 15.02.2018R.

15 lutego 2018: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. Cegielniania

Policjanci KP Łaziska Górne prowadzą postępowanie w sprawie nielegalnego poboru energii elektrycznej przez 53- letnią mieszkankę Łazisk Górnych na szkode Tauron Dystrybucja GZE S.A (straty w trakcie ustalania)

15 lutego 2018: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Rymera

Policjanci Wydziału dw z Przestępczością Gospodarczą KPP Mikołów zatrzymali 25- letniego mieszkańca Mikołowa, który w okresie od sierpnia do października 2017 roku za pośrednictwem portalu aukcyjnego “Allegro” doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem siedemnaście osób poprzez wprowadzanie w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy. Swoim działaniem spowodował straty o łącznej wartości 1344 zł. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów. OPUBLIKOWANO NA STR. KPP 16.02.2018R.

16 lutego 2018: Mikołów (woj. śląskie), ul. Zbożowa

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali 32- letniego mikołowianina, który na drodze publicznej kierował pojazdem marki Ford, pomimo wydanego przez sąd w Rudzie Ślaskiej zakazu do prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

31 − 25 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.