Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 7 tydzień 2018 r.

Tym razem raport dosyć ubogi więć będzie trzeba dopytać KPP Mikołow o szczegóły zdarzeń w naszej gminie.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

20 lutego: Mikołów (woj. śląskie), ul. Młyńska

Policjanci WK wspólnie z policjantami ZPI KPP w Mikołowie dokonali zatrzymania dwóch mieszkańców Mikołowa (24 i 31 lat), którzy podejrzani byli o przestępstwo rozboju i pobicia. SZCZEGÓŁY W ARTYKULE OPUBLIKOWANYM NA STR. KPP W MIKOŁOWIE.

20 lutego: Mikołów (woj. śląskie), ul. Kochanowskiego

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 40- letniego mikołowianina, który na drodze publicznej kierował samochodem marki VW Golf, będąc w stanie nietrzeźwości (1,36 mg/l; 1,32 mg/l) i spowodowal kolizję drogową. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

25 lutego: Mikołów (woj. śląskie), ul. DK-81

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 57- letniego mieszkańca Sosnowca, który na drodze publicznej kierował pojazdem samochodowym, będąc w stanie nietrzeźwości (0,73 mg/l). Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 5 = 5