Biznes Kobieta Kultura Redakcyjne

Zakochane Ornontowice 2018 – sponsorzy nagród

Mamy konkurs, mamy nagrody, ale do tej pory nie było ani słowa, o tym kto funduje nagrody. Poczytajcie o sponsorach, a będziecie mieli pogląd na nagrody.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Sponsorami nagród w konkursie “Zakochane Ornontowice 2018”, są:

Cukiernia Cichoń

Cukiernia znajduje się na przeciwko kościoła i chyba nie trzeba jej specjalnie przedstawiać. Dla nie znających tego miejsca, a chcących uzyskać informację jest strona internetowa cukierni.

Zdaniem redakcji najlepszy produkt to KOPA – niebo w gębie.

Piekarnia-Cukiernia Irena Ciućko-Smakowska

Choć nie koniecznie wiecie gdzie się mieści zakład, to zapewne nie raz zdarzyło się Wam kupować w Ornontowickich sklepach chleb ” Od Ciućkowej”. Piekarnia zaopatruje nas nie tylko w pieczywo, bo Pani Irena w swoim sklepiku mieszczącym się przy ulicy Słonecznej (za szkołą podstawową) sprzedaje świetne wyroby cukiernicze.

Wybór redakcji to CHAŁKA i ROGAL – takich jak tam, to nie ma nigdzie.

Piekarnia-Cukiernia Barański

Bardzo dobry chleb wypiekany przy ulicy Orzeskiej od lat jest znany mieszkańcom Ornontowic i okolic. Bardzo dobre położenie piekarni przy jednej z głównych ulic, zachęca by przystanąć i kupić świeże wypieki.

Wybór redakcji to wszelkie CIASTA DROŻDŻOWE.

Dom Przyjęć Okolicznościowych CALVADOS

Najnowszy taki obiekt w naszej gminie. Mylisz się czytelniku jeżeli myślisz że skoro najnowszy to łatwo tam o termin. Pan Adam Widenka kalendarz imprez planowanych w CALVADOS-ie ma zapełniany z całkiem dużym wyprzedzeniem. Powodem nie jest tylko położenie, przy ulicy Zwycięstwa czy też super obsługa na miejscu zapewniana przez sprawdzony zespół pracowników, ale też zaopatrzenie imprez w wyroby pochodzące z własnej masarni.

Kto jeszcze nie odnalazł sklepu mięsnego przy ulicy Cichej, ma czego żałować.

Polecane przez redakcję są KROKIETY i KRUCHA – nie mają konkurencja w kategoria wyroby z mięsa.

Gościniec u Janusza

Zajazd znany nie tylko naszym mieszkańcom, ale ceniony nawet przez ludzi ze stolicy (polecony naczelnemu przez jednego z dyrektorów firmy programistycznej z Warszawy).

Czym Gościniec zapracował sobie na taką sławę? Pyszne jedzenie w dobrej cenie i świetna lokalizacja przy ulicy Zwycięstwa.

Polecane przez redakcję, PLACEK PO WĘGIERSKU.

Pizzeria Kuźnia

Pizzeria która walczy o prym najlepszej w gminie mimo, że jej główny konkurent jest na rynku o wiele dłużej. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów stale zyskuje nowych zadowolonych klientów. W walce z niegdysiejszym monopolistą pomaga lokalizacja przy ulicy Orzeskiej.

Polecane przez redakcje PIZZA KOWALA.

Salon fryzjerski Sabina Baron

Strategiczne położenie przy ulicy Zwycięstwa, połączone z wypracowaną przez Pana Chwałka renomą, utrzymywaną przez Panią Sabinę, powoduje, że ten zakład fryzjerski nie ma problemu z pozyskaniem klientów.

Super obsługa na miejscu, połączona z profesjonalizmem i wysokiej klasy sprzętem powoduje ze jest to jedno z miejsc do których się chętnie wraca.

Center Sun

Salon kosmetyczny z możliwością zrobienia tatuażu z henny i opalenia się w solarium, a to wszystko w centrum Ornontowic. Odnowiony z zewnątrz Dom Handlowy ANATOL kryje w swoim wnętrzu prawdziwą perełkę w skali naszej gminy w postaci salonu kosmetycznego Pani Moniki Jaroszewskiej-Janik. Jest to chyba, jedyne miejsce w Ornontowicach gdzie można skorzystać z solarium, z usług kosmetyczki a to wszystko w super atmosferze.

Poznaliście naszych, sponsorów, teraz pomyślcie co mogą wam i waszym ukochanym zaproponować.

Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji o wzięciu udziału w konkursie, pomyślcie ile ryzykujecie? Udział to koszt minuty na rejestracje, oraz chwili na wysłanie maila na wskazany w zwrotnej informacji adres mailowy, tekstu który może zawierać chociażby słowa tak prozaiczne jak: “Imię ukochanej osoby z dopiskiem kocham Cię za to że jesteś.”

Czy takie wyznanie to jest tylko tyle, czy, aż tyle?

Zapoznaj się z REGULAMINEM i ruszaj do walki o nagrody dla siebie, ukochanej osoby lub dla Was obojga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 1 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.