Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 11 tydzień 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym serialem pod tytułem Mikołowska Kronika Kryminalna.

12 marca: Mikołów (woj. śląskie), ul. Bluszcza

Policjanci WRD KPP w Mikołowie, zatrzymali do kontroli 41- letniego mieszkańca Mikołowa, który na drodze publicznej kierował samochodem osobowym marki Renault Megane będąc w stanie nietrzeźwości określonym wynikiem: 0,54 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

15 marca: Mikołów (woj. śląskie), ul. Prusa

Policjanci WK KPP w Mikołowie zatrzymali dwóch mieszkańców Łazisk Górnych (21 i 15 lat), którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 15 marca w godzinach popołudniowych, na jednej z ulic w centrum Mikołowa. Policjanci mikołowskiego wydziału kryminalnego, podjęli czynności wobec osób siedzących w zaparkowanym samochodzie. Podczas kontroli, u dwóch z nich, stróże prawa ujawnili substancje wyglądem przypominające substancje psychotropowe.

SZCZEGÓŁY W ARTYKULE OPUBLIKOWANYM NA STR. KPP W MIKOŁOWIE.
18 marca: Mikołów (woj. śląskie), ul. Ks. F. Górka

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli 35- letniego mieszkańca Mikołowa, który na drodze publicznej kierował pojazdem samochodowym, będąc w stanie nietrzeźwości, tj. 0,65 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 + 4 =