Biznes Finanse Interwencja cztelników Kultura Portal Sport

Sprostowanie informacji o Piłkarskim Przedszkolu

Popełniłem błąd i za powiązanie Piłkarskiego Przedszkola z GKS Gwarek Ornontowice PRZEPRASZAM władze Piłkarskiego Przedszkola i dzieci tam uczeszczających i ich rodziców.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Piłkarskie Przedszkole nie bierze pieniędzy z ornontowickiego Urzędu Gminy

Dlaczego to powiązanie było krzywdzące dla Piłkarskiego Przedszkola?

Piłkarskie Przedszkole powiązane jest jedynie osobą jednego trenera, więc nie powinno się znaleźć w poprzednim materiale.

Pan Mateusz, założyciel Przedszkola od ponad roku nie jest już związany z Gwarkiem. Natomiast drugi z trenerów (ten związany z Gwarkiem) jest tylko zatrudniany jako trener więc nie jest osobą decyzyjną.

Dzięki szybkiej reakcji osób znających tą sprawę od podszewki, możemy wyjaśnić, że dzieci z Przedszkola nie są powiązane z Gwarkiem.

Ważny Komunikat

Dzieci uczęszczające do Piłkarskiego Przedszkola nie są związane z Gwarkiem i Przedszkole nie pobiera pieniędzy z Urzędu Gminy w Ornontowicach.

4 KOMENTARZE

    • Cały artykuł? Cały nie jest o Piłkarskim Przedszkolu. Jest o GKS GWAREK ORNONTOWICE. Treści o PP są tam oznaczone i jest informacja o sprostowaniu. Nie ma potrzeby usówać informacji w całości.

      • Redakcji to by się przydały korepetycje z języka polskiego… Z ortografią jesteście na bakier, co świadczy o braku profesjonalizmu.

  1. Zgadza się co do korepetycji, osoba pisząca wiekszośc tekstów zawsze miała problemy z ortogafią. Jak sie to ma do przekazywania informacji? Nikt w rdakcji nie jest zawodowym pismakiem, chcemy tylko pokazywać to co inni chca ukryć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

82 − = 75

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.