Urząd Gminy Ornontowice

Ornontowice pogrążone w żałobie

Wójt gminy ogłosił trzy dni żałoby w związku ze śmiercią górników z Zofiówki.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Zarządzenie-Wójta-Gminy-Ornontowice

Żałoba po górnikach

Pojawiły się już zarzuty o to, że każdego dnia umiera więcej zawodowych kierowców niż czynnych górników. Jest to prawdą, lecz praca pod ziemią jest wyjątkowa i o tym wiedzą wszyscy którzy mają lub mieli kogoś pracującego pod ziemią.

Cały Śląsk zjednoczony w bólu z rodzinami górników z Zofiówki

Nasz region jak mało który jednoczy się w obliczu tragedii. Tym razem cierpią rodziny górnicze poległych górników z Jastrzębskiej kopalni.

Jako mieszkańcy gminy górniczej i rodzin w których znana jest obawa o najbliższych pracujących pod ziemią wiemy jak ważne jest wsparcie otoczenia w obliczu takiej tragedii.

Dlatego apelujemy o zachowanie powściągliwości przez naszych czytelników w kwestiach organizacji imprez podczas ogłoszonej żałoby.

Uszanujmy pamięć po zmarłych i żałobę ich rodzin.

Zespół redakcyjny z rodzinami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 1

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.