Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Pijani kierowcy Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 22 tydzień 2018 r.

Tym razem w kronice kryminalnej jest i o naszej gminie. Policjanci wyeliminowali niebezpieczną 37-letnią kobiete.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

28 maja: Mikołów (woj. śląskie), ul. Pszczyńska

Policjanci ZPI KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 39- letniego mieszkańca Mikołowa, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Toyota Yaris będąc w stanie nietrzeźwości (0,88 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

01 czerwiec: Mikołów (woj. śląskie), ul. Pszczyńska

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 57- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej, kierował samochodem osobowym marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości (0, 31mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Ponadto kierujący nie stosował się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

02 czerwiec: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Orzeska

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 37- letnią mieszkankę powiatu mikołowskiego, która na drodze publicznej, kierowała samochodem osobowym marki Seat Ibiza będąc w stanie nietrzeźwości (1, 29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze

03 czerwiec: Mikołów (woj. śląskie), ul. Prusa

Policjanci ZPI KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 19- letniego mieszkańca Orzesza, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości (0,53 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 40 = 44

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.