Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Kultura Ornontowicka Liga Orlika Pijani kierowcy Prawo

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 23 tydzień 2018 r.

Tym razem skromnie, tydzień był nadzwyczaj spokojny. Mamy dwie informacje na temat Ornontowic.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

4 czerwiec: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Cyprysowa

Policjanci KP Orzesze prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa aukcyjnego przy zakupie gry komputerowej o wartości 389 zł na szkodę 25- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego.

8 czerwiec: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. Wiejska

Policjanci KP Łaziska Górne prowadzą postępowanie w sprawie celowego zarysowania powłoki lakierniczej drzwi w pojeździe marki Ford Focus na szkodę 60- letniego mieszkańca Łazisk Górnych.

9 czerwiec: Orzesze (woj. śląskie), ul. Palowicka

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 63- letniego mieszkańca Żor, który na drodze publicznej, kierował samochodem osobowym marki VW Caddy będąc w stanie nietrzeźwości (0, 35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

9 czerwiec: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Okężna

Podczas finałów Ornontowickiej Ligi Orlika, nad bezpieczeństwem “czuwał” Hektor – Policyjna maskotka. Dzieciaki mogły porobić sobie z nim zdjęcia, a w przerwach pomiędzy meczami nawet pograć razem z Hektorem w piłkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 1 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.