Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Pijani kierowcy Policja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 24 tydzień 2018 r.

Dobra wiodomość to fakt, że tym razem o Ornontowicach nie ma nic.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

13 czerwiec: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. Łazy

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 38- letniego mieszkańca Mikołowa, który na drodze publicznej, kierował samochodem osobowym marki Citroen będąc w stanie nietrzeźwości (0, 44 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

13 czerwiec: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. Wyrska

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 51- letniego mieszkańca Tychów, który na drodze publicznej, kierował samochodem osobowym marki Skoda Fabia będąc w stanie nietrzeźwości (0, 73 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

14 czerwiec: Orzesze (woj. śląskie), ul. Żorska

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 40- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej, kierował motorowerem marki Router będąc w stanie nietrzeźwości (0, 62 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

14 czerwiec: Mikołów (woj. śląskie), ul. Ks. F. Górka

Policjanci KPP Mikołów prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu marki VW Passat, z którego wnętrza sprawca dokonał kradzieży radioodtwarzacza oraz radia CB, na szkodę 27- letniego mieszkańca Mikołowa.

17 czerwiec: Orzesze (woj. śląskie), ul. Traugutta

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 36- letniego mieszkańca Orzesza, który na drodze publicznej, kierował samochodem osobowym marki VW Polo będąc w stanie nietrzeźwości (1, 04 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 3 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.