Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 38 tydzień 2018 r.

Tym razem ciekawie bo o narkotykach i alkoholu.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

21 wrzesień: Orzesze (woj. śląskie), ul. Żorska

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 39- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,45 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

21 wrzesień: Orzesze, (woj. śląskie), ul.

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 23- letniego mieszkańca Żor, który kierował samochodem marki VW Transporter pomimo orzeczonego przez sąd zakazu do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

21 wrzesień: Ornontowice, (woj. śląskie), ul. Leśna

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali 29- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadał przy sobie susz roślinny w postaci marihuany w ilości 1 grama netto. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

21 wrzesień: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Stolarska

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP Mikołów, zatrzymali 19- letniego mieszkańca Łazisk Górnych, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadał przy sobie środek odurzający w postaci marihuany w ilości 3,552 grama netto. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

42 + = 48