Bezpieczeństwo Górnictwo Interwencja cztelników KWK Budryk Ornontowice Wypadek KWK Budryk

Wypadek na KWK BUDRYK (27.06.2019)

Jak poinformowali nas czytelnicy nad KWK Budryk pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zebraliśmy naprędce informacje od Czytelników, Pani rzecznik JSW i od dyspozytora Wyższego Urzędu Górniczego.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Według informacji z sieci i od czytelników wypadek wydarzył się około 12:20 na powierzchni, godzina potwierdza się z ustaleniami naszych źródeł na kopalni.

Pani rzecznik Katarzyna Jabłońska – Bajer poinformowała nas, że wypadek był lekki i pogotowie miało tylko przetransportować poszkodowanego na badania, a został przysłany LPR.

fotografia od czytelnika

 

Dyspozytor WUG  udzielił nam najbardziej obszernych informacji.

Wypadek miał miejsce na poziomie 1050 i wydarzył się podczas transportu rur. Poszkodowany to pracownik firmy zewnętrznej, na miejscu są już urzędnicy Okręgowego Urzędu Górniczego z Gliwic.

Jak podało nam LPR poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Sosnowcu.

 

Jak uzyskamy więcej informacji na pewno będziemy informować dalej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

59 − = 57

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.