Jak poinformowali nas czytelnicy nad KWK Budryk pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zebraliśmy naprędce informacje od Czytelników, Pani rzecznik JSW i od dyspozytora Wyższego Urzędu Górniczego.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Według informacji z sieci i od czytelników wypadek wydarzył się około 12:20 na powierzchni, godzina potwierdza się z ustaleniami naszych źródeł na kopalni.

Pani rzecznik Katarzyna Jabłońska – Bajer poinformowała nas, że wypadek był lekki i pogotowie miało tylko przetransportować poszkodowanego na badania, a został przysłany LPR.

fotografia od czytelnika

 

Dyspozytor WUG  udzielił nam najbardziej obszernych informacji.

Wypadek miał miejsce na poziomie 1050 i wydarzył się podczas transportu rur. Poszkodowany to pracownik firmy zewnętrznej, na miejscu są już urzędnicy Okręgowego Urzędu Górniczego z Gliwic.

Jak podało nam LPR poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Sosnowcu.

 

Jak uzyskamy więcej informacji na pewno będziemy informować dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 3