Bezpieczeństwo Ornontowice Policja

Już od 100 lat… Policję tworzą ludzie… Ludzie docierający wszędzie tam, gdzie są potrzebni, by chronić i pomagać. Twórzmy ją razem…

Polska Policja ma już 100 lat. Przez ten czas zmieniło się wiele – struktura organizacyjna, zadania, umundurowanie, infrastruktura, wyposażenie, sprzęt, system szkolenia.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Niezmienne, od lat, pozostaje to, że Policję tworzą ludzie szanujący i kultywujący tradycje i idee formacji, wierni rocie składanego ślubowania, z oddaniem i pasją służący społeczeństwu, gotowi oddać swe życie i zdrowie w obronie bezpieczeństwa państwa i jego obywateli.

Ludzie posiadający różnorodne wykształcenie, stale podnoszący kwalifikacje i doskonalący się zawodowo. Przygotowani do niesienia pomocy i chronienia społeczeństwa wszędzie i w każdej sytuacji. Policję tworzą ludzie… twórzmy ją razem!

źródło: Policja Mikołów
Już od 100 lat… Policję tworzą ludzie… Ludzie docierający wszędzie tam, gdzie są potrzebni, by chronić i pomagać. Twórzmy ją razem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

49 + = 50

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.