Bezpieczeństwo

Szukamy świadków zdarzeń drogowych!

Szukamy świadków zdarzeń drogowych!

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie poszukują świadków dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie powiatu mikołowskiego w maju i czerwcu bieżącego roku. Prosimy o zapoznanie się z bliższymi danymi.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tych sprawach, proszone są o kontakt osobisty w siedzibie jednostki tj. Mikołów, ulica Rymera 1 lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym mikołowskiej komendy pod numerem: 32/7377 230 lub 32/7377 200 ( linia całodobowa).

Bliższe dane o zdarzeniach znajdziecie Państwo na stronie Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie w zakładce Ruch Drogowy – Poszukujemy świadków.

źródło: Policja Mikołów
Szukamy świadków zdarzeń drogowych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

73 + = 78

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.