Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice ZSP

Dni Otwarte w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach

13 marca (piątek) od godz. 12:00 rozpoczynamy Dni Kariery, podczas których przedstawimy ofertę edukacyjną naszej szkoły.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Ponadto w ramach Dni Kariery odwiedzą nas doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Mikołowie i zaprezentują bogatą ofertę doradztwa zawodowego dla dzieci i młodzieży na rok 2020.

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Mikołowie oferuje w ramach Dni Kariery konsultacje indywidualne dla uczniów i rodziców na terenie poszczególnych szkół. W trakcie spotkań możliwe będą rozmowy z doradcami zawodowymi poradni oraz badania diagnozujące zainteresowania, uzdolnienia młodych ludzi. Ich celem będzie określenie predyspozycji zawodowych, a co za tym idzie udzielenie wsparcia przy podejmowaniu decyzji odnośnie dalszego kierunku kształcenia oraz określenia ścieżki kariery. W trakcie indywidualnych spotkań możliwe będzie również uzyskanie informacji na temat: poszczególnych zawodów – czynności zawodowych, wymagań psychofizycznych, ścieżek kształcenia, sposobów poszukiwania pracy oraz przygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

źródło: Gmina Ornontowice
Dni Otwarte w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

71 + = 77

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.
%d bloggers like this: