Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice

Informacja Przewodniczącego Rady Gminy

Uprzejmie informujemy, że wystosowane przez Przewodniczącego Rady Gminy Ornontowice – Henryka Nieużyły zaproszenia na obrady styczniowej sesji Rady Gminy przyjęli: Kierownik Zespołu Zagrożeń Naturalnych Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA, Z-ca Kierownika Działu Tąpań Kopalni Węgla Kamiennego „Budryk” oraz Dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w Gliwicach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Obrady odbędą się 30 stycznia br. w Sali Konferencyjnej Rady Gminy Ornontowice (budynek Urzędu Gminy Ornontowice, ul. Zwycięstwa 26a), o godzinie 16:00. Porządek obrad w załączeniu:

Jednocześnie przypominamy, że ww. obrady będzie można śledzić na bieżąco za pomocą internetu: https://www.youtube.com/user/GminaOrnontowice

źródło: Gmina Ornontowice
Informacja Przewodniczącego Rady Gminy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 31 = 41

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.