Poszukujemy świadków napadu na listonoszkę

Policjanci z łaziskiego komisariatu poszukują świadków napadu na pracownicę poczty, do którego doszło 10 stycznia br. tuż przed południem na ulicy Polnej w Łaziskach Górnych. Według relacji pokrzywdzonej sprawcą był wysoki mężczyzna w niebieskiej kurtce. Osoby posiadające informacje w przedmiotowej sprawie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32/ 226 85 10 ( całodobowo) lub osobiste zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych przy ulicy Dworcowej 3.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Rysopis mężczyzny: wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała. W chwili zdarzenia prawdopodobnie był zamaskowany, miał na twarzy okulary lub chustę. Ubrany w niebieską kurtkę. Pracownica poczty została zaatakowana około godziny 11.00 na ulicy kiedy prowadziła rower.

źródło: Policja Mikołów
Poszukujemy świadków napadu na listonoszkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

75 + = 84