Urząd Gminy Ornontowice

Kominiarze przeprowadzą inwentaryzację urządzeń grzewczych

W związku z otrzymaną wiadomością informujemy, iż 26 września 2019 r. w Rybniku zostało zawarte porozumienie o współpracy partnerskiej między Województwem Śląskim, Korporacją Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego oraz Beskidzkim Cechem Kominiarzy, w celu realizacji działań na rzecz poprawy jakości powietrza w województwie śląskim.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W ramach zawartego porozumienia, członkowie stowarzyszeń kominiarskich (w tym także kominiarze z powiatu mikołowskiego), w trakcie prowadzonych przeglądów kominiarskich będą przeprowadzać inwentaryzację urządzeń grzewczych. Mieszkańcy zostaną poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety na temat aktualnego urządzenia grzewczego. Kominiarze będą posiadać identyfikator oraz kserokopię zawartego porozumienia o współpracy partnerskiej.

źródło: Gmina Ornontowice
Kominiarze przeprowadzą inwentaryzację urządzeń grzewczych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

88 − 86 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.