Ornontowice, znaleziono ciało kobiety. Czy to zaginiona drugiego lipca Dorota? Na miejscu był lekarz, policja i prokurator.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Odnaleziono ciało kobiety w Ornontowicach

Ciało kobiety odnaleziono dzisiaj w lasku przy ulicy Brzozowej, redaktor portalu był na miejscu, jednak aby nie przeszkadzać w czynnościach nie został wpuszczony w pobliże miejsca znalezienia ciała. Szanując prywatność zmarłej jak i jej rodziny nie robiliśmy także zdjęć podczas zabierania ciała kobiety.

Rzecznik KPP w Mikołowie sierż. sztab. Ewa Sikora dla OrnontowiceINFO

“Odnaleziono ciało kobiety na terenie Ornontowic, na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora. Nie mogę potwierdzić czy to zaginana Dorota.”

Prokurator odmawia udzielenia informacji

Pani prokurator która była na miejscu wydała oświadczenie:

“Na miejscu trwają czynności. Dla dobra sprawy nie udzielamy na tym etapie żadnych informacji.”

Jak widać na obecnym etapie ciężko uzyskać konkretne informacje, w dniu jutrzejszym postaramy się uzyskać dokładniejsze informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

62 − = 56