Potwierdzono dane, odnalezione ciało kobiety to zaginiona Dorota Janiczek

Prokurator Rejonowy w Mikołowie  Tomasz Rygiel potwierdził nam oficjalnie to, że kobieta znaleziona w lesie przy ulicy Brzozowej to zaginiona 2 lipca Dorota Janiczek. Nadal niepotwierdzono przyczyny śmierci, ale prokurator podał nam datę sekcji.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Rodzinie i bliskim znajomym najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci Doroty, przesyła redakcja portalu.

Jednocześnie prosimy by nie nękać rodziny i znajomych pytaniami o sprawę i uszanować ten trudny i przygnębiający czas, czas żałoby po stracie osoby bliskiej.

 

Prokurator podał datę sekcji Doroty Janiczek

W dzisiejszej rozmowie telefonicznej, poza wspomnianym wyżej potwierdzeniem tożsamości, prokurator Tomasz Rygiel poinformował nas też o tym ze sekcja odbędzie się w dniu jutrzejszym w godzinach porannych.

Sekcja powinna ostatecznie wyjaśnić okoliczności tej śmierci, choć prokurator przyznał, że mogą być potrzebne jeszcze jakieś dodatkowe badania na wyniki których  trzeba będzie poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

54 − = 45