Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Policja Policja Mikołów

Groził pracownikowi ochrony sklepu. Właśnie usłyszał zarzuty

38-letni mężczyzna notorycznie widywany jest przy jednym z łaziskich dyskontów. Według relacji świadków, zaczepia on klientów, prosząc o drobne. Tak też było w minioną sobotę, dlatego też pracownik ochrony sklepu po raz kolejny zwrócił mu uwagę. Wtedy doszło między nimi do starcia, a 38-latek grożąc tamtemu pobiciem i pozbawieniem życia “obiecał”, że będzie czekał na niego tuż po zakończeniu jego pracy. Do niczego jednak nie doszło, gdyż wcześniej policjanci zatrzymali agresora.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

38-letni mężczyzna jest osobą bezdomną. Często można go spotkać przy sklepach, zwłaszcza dyskontach, na terenie Łazisk Górnych. W sobotę ( 22 sierpnia) po południu człowiek ten znów pojawił się przy na parkingu przy ulicy Dworcowej, gdzie doszło do scycji z pracownikiem ochrony. Grożąc pobiciem i pozbawieniem życia, 38-latek zapowiedział, że wróci tam wieczorem i zrealizuje swój plan wobec mężczyzny, który dbając, między innymi o komfort klientów, zwrócił mu wcześniej uwagę.

W obawie przed groźbami, pracownik ochrony poinformował o całej sytuacji policjantów z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych. Mundurowi szybko ustalili miejsce pobytu agresora i zatrzymali go. Był kompletnie pijany. Miał w organiźmie ponad 3 promile alkoholu. Po zebraniu materiału dowodowego, śledczy wczoraj przedstawili mu zarzut kierowania gróźb karalnych.

Dziś przed południem 38-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie objęty został środkami zapobiegawczymi w postaci policyjnego dozoru, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym i zbliżania do niego, a także zakazu przebywania przy miejscu pracy pokrzywdzonego.

Za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Groził pracownikowi ochrony sklepu. Właśnie usłyszał zarzuty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 1

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.