Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice

Informacja o modernizacji dróg gminnych

Urząd Gminy Ornontowice informuje, iż od dnia 26 sierpnia do 30 września br. będą prowadzone prace drogowe w ramach realizacji zadania pn. Modernizacja dróg gminnych.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Robotami drogowymi objęte zostaną: ul. Leśna od nr 47 do nr 75, ul. Kolejowa od nr 6 do nr 20, ul. Polna od nr 8a do nr 16a, ul. Solarnia od nr 29 do nr 40 oraz ul. Grabowa (dojazd do osiedla Zielone Wzgórze).
Szczegółowych informacji na temat realizowanego zadania udziela Wydział Rozwoju i Inwestycji w godzinach pracy Urzędu lub pod nr tel. 32 33-06-268.

W związku z prowadzonymi inwestycjami zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców oraz osób przyjezdnych o wyrozumiałość, cierpliwość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie objętym pracami budowlanymi. Prosimy, aby na czas prowadzenia robót nie pozostawiać samochodów w pasie drogowym.

źródło: Gmina Ornontowice
Informacja o modernizacji dróg gminnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

64 − 58 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.