Ornontowice ZSP Miarka

81. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

W piątek, 28 sierpnia, nasi uczniowie uporządkowali teren wokół Pomnika przy ulicy Kolejowej – wygrabili liście, wyczyścili kostkę brukową. Umyli tablicę i płytę Pomnika. Prace porządkowe wykonał Patryk Kociuba ze swoją siostrą Pauliną. Wspierali nas również Rodzice – Państwo Sylwia i Tomasz Kociuba. Uczniowie wraz z Rodzicami złożyli kwiaty i zapalili znicze. Wspólnie uczciliśmy pamięć o Ofiarach II Wojny Światowej.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W tym roku – 1 września – mija 81. Rocznica wybuchu II wojny światowej. Musimy pamiętać o tym wszystkim, co zdarzyło się we wrześniu 1939 roku: o walce o przetrwanie, o lęku i rozpaczy, bezsilnym gniewie ludzi, którym odebrano prawo do normalnego życia ale równocześnie o heroizmie Polaków i bestialstwie okupantów.

czytaj dalej

źródło: ZS Miarka Ornontowice
81. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 11 = 14

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.
%d bloggers like this: