Nietrzeźwy bez uprawnień wjechał w budynek w centrum Mikołowa

34-letni mieszkaniec Mikołowa, kierując samochodem marki renault, w środku nocy wjechał w ścianę kamiennicy przy ulicy Jana Pawła II. Okazało się, że był nietrzeźwy, a uprawnień do jazdy samochodem w ogóle nie posiadał. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w ograniźmie. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend (5 września) o godzinie 03:00 dyżurny mikołowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż w centrum miasta na ulicy Jana Pawła II ktoś wjechał autem w budynek. Na miejsce skierowani zostali policjanci miejscowej patrolówki, a następnie mundurowi z drogówki. Poddany badaniu na zawartość alkoholu kierujący samochodem renault, 34-letni mieszkaniec Mikołowa, miał dosyć spory wynik: ponad 2 promile w organiźmie. Sprawdzenie w systemie policyjnych baz danych wykazało, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami kategorii B.

Nieodopowiedzialny mikołowianin  wiózł ze sobą 38-letniego pasażera. Za swój weekendowy wybryk stanie przez sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

źródło: Policja Mikołów
Nietrzeźwy bez uprawnień wjechał w budynek w centrum miasta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

27 − = 17