Bezpieczeństwo Kronika Kryminalna Policja Mikołów Powiat Mikołowski

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego z 3 lipca 2020 r.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 3 lipca br. na mikołowskim odcinku “wiślanki”, tuż przy centrum handlowym. Około godziny 21:30 miała miejsce kolizja dostawczego renault oraz bmw. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o niewzłoczny kontakt z Policją pod numerem telefonu: 47 85 582 55 (całodobowo), 47 85 583 64 lub poprzez e-mail: prewencja@mikolow.ka.policja.gov.pl

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Komunikat dotyczy zdarzenia z dnia 3 lipca 2020 r.: Zderzenie samochodów na “wiślance”

Sytuacja miała miejsce w Mikołowie około godziny 21:30 na DK 81, czyli tzw. wiślance, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Gliwicką. Wstępne ustalenia policjantów drogówki wskazują, że kierujący samochodem dostawczym renault master, 21-letni obywatel Ukrainy, wyjeżdżając z ulicy Reymonta, następnie będąc już na ulicy Wyzwolenia, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i ignorując czerwone światło wjechał na skrzyżowanie. Doprowadził tym samym do zderzenia z prawidłowo jadącą w kierunku Żor, 24-letnią mieszkanką Łazisk Górnych, która poruszała się samochodem marki bmw.

źródło: Policja Mikołów
Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego z 3 lipca 2020 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

90 − = 80

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.