Program korekcyjno – edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie

Informujemy, że w okresie 21 września br. rusza kolejna już edycja programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie. Spotkania odbywać się będą w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Rudzie Śląskiej przy ulicy Ballestremów 16. Zgłoszenia, także od mieszkańców powiatu mikołowskiego, przyjmowane są w siedzibie ośrodka lub telefonicznie pod numerem: 32/344 03 26 lub 503 060 016. Więcej informacji dotyczących programu udzielają Dzielnicowi. Zachęcamy do kontaktu.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Program korekcyjno – edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie jest integralnym elementem kompleksowych działań w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Głównym jego założeniem jest eliminowanie zachowań przemocowych u osób stosujących przemoc, poznanie alternatywnych dla przemocy zachowań, a przede wszystkim zatrzymanie przemocy.

Spotkania odbywać będą się w poniedziałki w godzinach 16.00 do 20.00, prowadzone będą przez dwóch psychologów. Pełen cykl wynosi 60 godzin.

Policjanci z mikołowskiej komendy oraz podległych komisariatów w Orzeszu i Łaziskach Górnych, realizujący na codzień zadania w zakresie procedury Niebieskiej Karty oraz wykonujący czynności w przedmiocie tematyki przemocy w rodzinie zachęcają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w programie.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z właściwym Dzielnicowym.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej podmiotu prowadzącego zajęcia: Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rudzie Śląskiej.

źródło: Policja Mikołów
Program korekcyjno – edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

70 − 64 =