Powiat Mikołowski

Udano „Sąsiedzko Rajza na kole”

?‍♀️ Udano „Sąsiedzko Rajza na kole”?

? Blisko 60 osób, w wieku od przedszkolaka do seniora, wzięło udział w rowerowym wyzwaniu, jakie zaproponowaliśmy Wam w sierpniu. Pamiątkowe medale, dyplomy i unikatowe karty do skata już czekają na wszystkich uczestników pierwszej edycji Rajzy?. Wyjątkowe upominki ufundowały: Starostwo Powiatowe w Mikołowie oraz organizator imprezy – MOSiR Łaziska Górne. Zobacz wideo.

https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v8.0

Udano “Sąsiedzko Rajza na kole”

?‍♀️ Udano “Sąsiedzko Rajza na kole”??‼️? Blisko 60 osób, w wieku od przedszkolaka do seniora, wzięło udział w rowerowym wyzwaniu, jakie zaproponowaliśmy Wam w sierpniu. Pamiątkowe medale, dyplomy i unikatowe karty do skata już czekają na wszystkich uczestników pierwszej edycji Rajzy??‼️ Wyjątkowe upominki ufundowały: Starostwo Powiatowe w Mikołowie oraz organizator imprezy – MOSiR Łaziska Górne.? Starosta Mikołowski Mirosław Duży razem z dyrektor MOSiR-u Joanna Pasierbek-Konieczny mieli dziś przyjemność i zaszczyt podpisać dla Was pamiątkowe dyplomy ✒️ Nagrody lada dzień trafią do wszystkich uczestników powiatowej Rajzy. Z niektórymi z Was, w celu ustalenia sposobu ich odbioru, kontaktować będzie się MOSiR ☎️ Serdecznie dziękujemy i gratulujemy ?‍♀️???

Opublikowany przez Aktualności Powiatu Mikołowskiego Środa, 9 września 2020

 

? Starosta Mikołowski Mirosław Duży razem z dyrektor MOSiR-u Joanna Pasierbek-Konieczny mieli dziś przyjemność i zaszczyt podpisać dla Was pamiątkowe dyplomy ✒️ Nagrody lada dzień trafią do wszystkich uczestników powiatowej Rajzy. Z niektórymi z Was, w celu ustalenia sposobu ich odbioru, kontaktować będzie się jeszcze MOSiR. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy ?‍♀️?

źródło: Powiat Mikołów
Udano „Sąsiedzko Rajza na kole”

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.