Bezpieczeństwo COVID Ornontowice COVID powiat mikołowski Miarka Ornontowice Ornontowice Ornontowice szkoła

5 klas z Ornontowickiej podstawówki na kwarantannie wraz z domownikami

Sanepid przesłał informacje do szkoły o objęciu kwarantanną uczniów pięciu klas wraz z domownikami, Pani dyrektor już powiadomiła za pośrednictwem dziennika elektronicznego rodziców.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Dyrektor szkoły podstawowej w Ornontowicach Orłowska-Przybyła Monika pisze do rodziców

Szanowni Państwo,
z powodu stwierdzenia pozytywnego wyniku na Covid – 19  u jednego z nauczycieli oraz uwzględniając decyzję Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Tychach przekazuję Państwu informację, iż uczniowie klas (wymienione klasy) wraz z osobami zamieszkującymi we wspólnym gospodarstwie domowym objęci zostali kwarantanną w dniach od 16.10 – 19.10.br.( włącznie).
Stacja Sanitarno – Epidemilogiczna w Tychach będzie się z Państwem kontaktowała, ale ze względu na ogrom pracy może to być nawet za kilka dni.
Uczniowie, którzy byli nieobecni w szkole w dniu 9 październia br. nie podlegają kwarantannie. Uczniowie w tych dniach pracują zdalnie według planu lekcji.
Uczniowie, którzy byli nieobecni w dniu 9.10.br uczęszczają do szkoły stacjonarnie.
W razie pytań proszę o kontakt.

 

Z rozmowy telefonicznej z panią dyrektor wiemy, że SANEPID w Tychach będzie się kontaktował z rodzicami, ale może to chwile potrwać ze względu na ilość pracy w związku z podobnymi zdarzeniami na swoim terenie.

“Stacja Sanitarno – Epidemilogiczna w Tychach będzie się z Państwem kontaktowała, ale ze względu na ogrom pracy może to być nawet za kilka dni.”

Szkoła właśnie jest na etapie przesyłania danych rodziców do stacji w Tychach.

Kwarantanna, a praca

Redakcja tak samo jak spora część Ornontowic trafiła od jutra na kwarantannę więc opiszemy wam po krótce jak mniej więcej powinno to wyglądać u osób pracujących.

Obecnie mamy informacje z wiarygodnego źródła, na tej podstawie powiadamiany pracodawcę.

Nie potrzebujemy od razu zaświadczeń.

Następnie kontaktuje się z nami stacja SANEPIDU i wystawia nam stosowne zaświadczenie które przesyłamy pracodawcy.

Czas przebywania na kwarantannie jest czasem za który otrzymamy normalne wynagrodzenie.

 

Jak tylko będziemy mieli dalsze informacje będziemy informowali, dajmy pracować szkole  śledźmy ich stronę i nie bombardujmy dyrekcji telefonami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 28 = 37

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.