Bezpieczeństwo Policja Mikołów Powiat Mikołowski

Odnaleziono rower, poszukujemy właściciela!

Policjanci z Wydziału Prewencji mikołowskiej komendy poszukują właściciela roweru marki Kildemoes, który został odnaleziony w dniu 12 października br. w rejonie ulicy Bluszcza w Mikołowie. Właściciela bądź użytkownika jednośladu prosimy o kontakt.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Kontaktować należy się  z  Wydziałem Prewencji ( tel. 47 85 582 60 – sekretariat), dzielnicowym rejonu sierż.sztab. Tomaszem Pawlusem ( tel.727 032 230) lub dyżurnym jednostki ( tel. 47 85 582 00 – całodobowo).

Informujemy także, iż zgodnie z obowiązującymi procedurami, w razie niezgłoszenia się osoby uprawnionej do odbioru odnalezionego przedmiotu – w dniu 28 października br. zostanie on przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury 4.

źródło: Policja Mikołów
Odnaleziono rower, poszukujemy właściciela!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 5 = 1

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.