Bezpieczeństwo COVID Ornontowice COVID powiat mikołowski Miarka Ornontowice Ornontowice Ornontowice szkoła Powiat Mikołowski Urząd Gminy Ornontowice Wójt Ornontowice Zdrowie Ornontowice ZSP Miarka

SARS CoV-2 w Ornontowickiej szkole podstawowej

Wczoraj mieliśmy informacje o rodzicu z przedszkola Kubusia Puchatka, Wójcie i jego zastępcy którzy poddali się kwarantannie, a dzis mamy informacje ze jeden z nauczycieli “zdał” test na koronawirusa. Więcej poniżej.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Rodzic dziecka z Puchatka z wynikiem pozytywnym

W dniu wczorajszym wpadło do nas kilka informacji o wirusie, jedna z nich dotyczyła rodzica, który uzyskał pozytywny wynik.

Decyzja stacji Sanepid w Tychach szkoła i przedszkole nadal mogą pracować normalnie.

Po tych doniesieniach gruchnęła kolejna informacja, tym razem o naszych władzach gminnych.

Wójt Marcin Kotyczka miał kontakt z zakażonym

W swoim komunikacie Wójt Ornontowic poinformował że zarówno On jak i zastępca wójta  mieli  kontakt z osobą zakażona i do czasu decyzji SANEPID-u przechodzą na prace zdalną i poddają się izolacji

Pisaliśmy o tym wczoraj.

Należy zauważyć że jest to rozsądna i dobra decyzja naszych włodarzy.

Starosta Mikołowski Mirosław Duży zakażony koronawirusem.

Wczoraj także padał informacja o władzach naszego powiatu czyli o Staroście Mikołowski, który także “zdał” test  i wylądował na kwarantannie.

O tym tez wczoraj informowaliśmy.

 

Nauczyciel z Ornontowickiej podstawówki z wynikiem pozytywnym

Jak podaje oficjalnie w komunikacie szkoła:

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 15 października br. w szkole podstawowej stwierdzono przypadek SARS – COV – 2 u jednego z nauczycieli, który obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim.

W związku z powyższym uruchomiono procedury, dotyczące funkcjonowania szkoły w czasie epidemii i czekamy na decyzję koordynatora Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Tychach do spraw „Covid w szkole”. O kolejnych decyzjach niezwłocznie powiadomimy.

 

Jak udało się nam ustalić Nauczyciel ten był nieobecny w pracy i przebywał na zwolnieniu lekarskim więc nie ma zagrożenia ze mógł zarażać dzieci podczas zajęć.

Wszystkim chorym życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Wszystkim zdrowym by udało się uniknąć zarażenia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

82 − = 76

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.