COVID Ornontowice COVID powiat mikołowski Powiat Mikołowski

Starosta Mikołowski Mirosław Duży zakażony koronawirusem.

Od dziś (tj. 14.10.2020) Starosta Mikołowski Mirosław Duży przebywa w domowej izolacji. Przeprowadzony u niego test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

„Szanowni Państwo, od dłuższego czasu informowałem Was o tym jak epidemia na naszym terenie się rozwija, prosiłem Was o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, których sam również się trzymałem. Mimo to, dopadło mnie. Obecnie czuje się dobrze i nie mam praktycznie żadnych objawów zakażenia. Przepraszam wszystkich, których mogłem w ostatnim tygodniu zarazić i proszę, wszystkie osoby, z którymi miałem w ostatnim tygodniu kontakt, a które zauważą u siebie niepokojące objawy o to by udały się do swojego lekarza. Damy radę, trzymajmy się razem ale osobno” – podkreśla Starosta Mikołowski Mirosław Duży.

? Starostwo Powiatowe w Mikołowie skonsultowało się z Sanepidem, który wytypował pracowników, którzy mają podlegać kwarantannie albo pracować zdalnie. Od środy nie ma ich już w urzędzie. W izolacji domowej jest obecnie 13 pracowników Starostwa. W związku z powyższym również Zarząd Powiatu w najbliższych dniach będzie pracował w trybie zdalnym.

„Zaistniała sytuacja nie ma wpływu na funkcjonowanie Starostwa Powiatowego w Mikołowie. Urząd od początku epidemii pracuje w reżimie sanitarnym i na bieżąco, na ściśle określonych zasadach, załatwiane są sprawy naszych petentów” – zapewnia sekretarz Powiatu Mikołowskiego Łukasz Ryguła.

 

źródło: Powiat Mikołów
Starosta Mikołowski Mirosław Duży zakażony koronawirusem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 49 = 58

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.