Bezpieczeństwo Kobieta Kronika Kryminalna Łaziska Górne Policja policja Łaziska Górne Policja Mikołów Powiat Mikołowski

W trakcie awantury raniła córkę nożem

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali 43-letnią kobietę, która w trakcie domowej awantury, będąc pod wpływem alkoholu, raniła nożem swoją 20-letnią córkę. Młoda dziewczyna wybiegła z domu i zaalarmowała mundurowych. Rodzina objęta została procedurą Niebieskiej Karty, a matka usłyszała zarzuty uszkodzenia ciała oraz kierowania wobec córki gróźb karalnych. Za to niekontrolowane zachochowanie kobieta stanie przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W miniony wtorek (6 października) po godzinie 22:00 dyżurny łaziskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o zranionej nożem 20-latce, która w obawie przed agresywną matką wybiegła z domu. Skierowani na miejsce policjanci patrolu ustalili przebieg rodzinnego incydentu. Okazało się, że między matką a córką doszło do sporej kłótni. W pewnym momencie 43-latka pobiegła do kuchni, skąd zabrała nóż i grożąc córce pozbawieniem życia raniła ją w ramię. Rozstrzęsiona 20-latka wybiegła z domu i wezwała pomoc.

Mundurowi natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania rodziny, gdzie zastali matkę dziewczyny. Kobieta przyznała, że doszło między nimi do scysji, tłumaczyła jednak, że wieczorna kłótnia to efekt narastającego między nimi konfliktu, gdyż od dłuższego czasu nie potrafi poradzić sobie z trudnym zachowaniem córki.

43-latka trafiła do komisariatu, gdzie została poddana badaniu trzeźwości. Okazało się, że miała w organiźmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Kobieta wczoraj usłyszała zarzuty: uszkodzenia ciała ( art. 157§2 kodeksu karnego) oraz kierowania gróźb karalnych ( art.190§1 kodeksu karnego). Oba przestęsptwa zagrożone są karą pozbawienia wolności do 2 lat. Ponadto, na wniosek łaziskich śledczych, prokurator objął podejrzaną środkiem zapobiegawczym w postaci policyjnego dozoru.

źródło: Policja Mikołów
W trakcie awantury raniła córkę nożem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 12 = 17

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.