Ornontowice Powiat Mikołowski

Odwołanie grudniowych dyżurów PZOoN

W związku z utrzymującą się sytuacją epidemiczną spowodowaną licznymi zachorowaniami na COVID-19 na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej informuję, iż zaplanowany w grudniu dyżur pracownika Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mikołowie zostaje odwołany.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jednocześnie przypominam, że osoby niepełnosprawne pragnące uzyskać kartę parkingową powinny skontaktować się z pracownikiem naszego Zespołu pod numerem telefonu: 733 440 133 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 11:30 lub od 13:30 do 17:30.

Zaleca się składanie wniosków o wydanie:

– orzeczenia o niepełnosprawności,

– orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub o wskazaniach do ulg i uprawnień,

– legitymacji osoby niepełnosprawnej

za pośrednictwem poczty tradycyjnej bądź pozostawienie przesyłki w skrzynce podawczej w siedzibie Zespołu. Celem uzyskania szczegółowych wyjaśnień i sprawdzenia kompletności dokumentów, w tym w szczególności druku wniosku, przed ich złożeniem wskazany jest kontakt telefoniczny z pracownikiem Zespołu, pod numerem telefonu (32) 42 37 202 lub 515 354 703 dostępnym w godzinach: od 7:00 do 11:30 i od 13:30 do 17:30.

źródło: Powiat Mikołów
Odwołanie grudniowych dyżurów PZOoN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + = 22

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.
%d bloggers like this: