Miarka Ornontowice Ornontowice Ornontowice szkoła Powiat Mikołowski ZSP ZSP Miarka

Informator dla ósmoklasistów

972 – tylu uczniów zakończy w tym roku szkolnym edukację w szkołach podstawowych naszego powiatu. Z myślą o ich przyszłości i wyborze najlepszej drogi kształcenia, Wydział Edukacji Kultury i Sportu przygotował informator prezentujący ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych Powiatu Mikołowskiego na rok szkolny 2021/2022. Poza danymi teleadresowymi i adresami www poszczególnych placówek przedstawiane są profile kształcenia we wszystkich sześciu szkołach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

 

Dla przykłady I LO im. Karola Miarki przymierza się do otwarcia sześciu klas pierwszych, II LO oferuję kształcenie w trzech. ZST oferuje edukację w siedmiu technikach oraz czterech branżowych szkołach I stopnia. ZESiU w Łaziskach Górnych planuje uruchomić osiem klas technicznych oraz pięć branżowych szkół I stopnia. ZSP w Ornontowicach od września planuje uruchomić dziesięć kierunków w klasach kształcących techników oraz dziewięć w szkole branżowej. Zespół Szkół nr 2 Specjalnych od nowego roku szkolnego zamierza otworzyć jedną klasę w Liceum Ogólnokształcącym oraz jedną wielozawodową w branżowej szkole I stopnia. Obecnie informatory dystrybuowane są do poszczególnych placówek.

informator_2020

źródło: Powiat Mikołów
Informator dla ósmoklasistów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 1

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.