Powiat Mikołowski

Uroczyste pożegnanie Krystyny Banach, wieloletniej Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu

24 lutego 2021 r. (dzisiaj) w związku z odejściem na emeryturę po 47 latach pracy zawodowej, w Starostwie Powiatowym w Mikołowie odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniej Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Krystyny Banach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Podziękowania za wieloletnią pracę pani Naczelnik złożyli: Mirosław Duży, Starosta Mikołowski, Tadeusz Marszolik, Wicestarosta Powiatu Mikołowskiego, Grażyna Nazar, Członek Zarządu Powiatu Mikołowskiego, Łukasz Ryguła, Sekretarz Powiatu Mikołowskiego oraz Danuta Bywalec, Skarbnik Powiatu Mikołowskiego.

Uroczyste pożegnanie Krystyny Banach

– Z chwilą zakończenia pracy zawodowej w Starostwie Powiatowym w Mikołowie na stanowisku Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu składam Pani najserdeczniejsze podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz administracji samorządowej. Pani zaangażowanie oraz profesjonalne, bardzo sumienne podejście do wykonywanych zadań były istotnym wsparciem Starostwa oraz pozwoliły na skuteczną realizację wielu ważnych przedsięwzięć- mówił podczas pożegnania Mirosław Duży, Starosta Mikołowski.
– Dziękuję Pani za wieloletni wysiłek podejmowany dla dobra mieszkańców Powiatu Mikołowskiego, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, kompetencje, wspieranie moich działań i działań moich poprzedników, okazaną pomoc, życzliwość, codzienne dobre słowa oraz gesty! Dla nas wszystkich pozostanie Pani niedoścignionym wzorem najlepszych cech: obowiązkowości, pracowitości, rzetelności oraz skromności- kontynuował Mirosław Duży.

Krystyna Banach rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta w Łaziskach Górnych w 1973 roku.
Po reformie administracji publicznej, pani Krystyna Banach została zatrudniona na stanowisku Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Mikołowie od dnia 11 stycznia 1999 r.
Z dniem 24 stycznia 2021 r., po 47 latach pracy zawodowej przechodzi na zasłużoną emeryturę.

– Po zasłużonym przejściu na emeryturę życzę Pani przede wszystkim pogody ducha, twórczych sił i aktywności potrzebnych do realizowania swoich marzeń i zamierzeń, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a przede wszystkim dobrego zdrowia- spuentował Starosta Mikołowski.

 

źródło: Powiat Mikołów
Uroczyste pożegnanie Krystyny Banach, wieloletniej Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

78 − 77 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.