AKCJA “CZUJNY RODZIC”

Już w kwietniu rusza akcja “Czujny Rodzic – wiosenne spotkania z psychologiem”, którą Fundacja JSW organizuje razem z Przedszkolem Terapeutycznym “Na Majowej”.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Akcja skierowana jest do wszystkich rodziców z Jastrzębia-Zdroju i okolic jak również z terenów działalności Fundacji JSW, którzy zaobserwowali jakiekolwiek niepokojące sygnały w rozwoju swojego dziecka. Wykwalifikowana kadra i wielospecjalistyczna salka terapeutyczna sfinansowana z pomocą Fundacji JSW czekają na rodziców i dzieci “Na Majowej” już 10 i 24 kwietnia, kiedy to odbędą się bezpłatne konsultacje z psychologiem. Każdy rodzic otrzyma na miejscu wstępną diagnozę, konkretne wskazówki i w razie konieczności zostanie skierowany do odpowiedniego specjalisty. Czas oczekiwania w placówkach NFZ jest bardzo długi, a szybkie postawienie diagnozy może zwiększyć szansę na lepsze życie.

źródło: ZS Miarka Ornontowice
AKCJA “CZUJNY RODZIC”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

73 − = 66