Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice

Budowa sieci wodociągowej przy ul. Solarnia w Ornontowicach

Urząd Gminy Ornontowice informuje, że rozpoczynają się roboty związane z budową sieci wodociągowej wraz z przyłączami wody do budynków przy ul. Solarnia oraz budową odcinka wodociągu na wysokości posesji przy ul. Zwycięstwa 119. Zadanie obejmuje budowę dwóch odcinków o długości łącznej przekraczającej 2 kilometry oraz przyłączy do istniejących budynków o długości łącznej ponad 550 metrów wraz z zabudowaniem nowych zestawów wodomierzowych.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 


W pierwszej kolejności prowadzone będą roboty związane z budową głównej nitki wodociągu w pasie drogi gminnej ul. Solarnia.

 

Zadanie jest finansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Termin zakończenia robót: do 30 czerwca 2021 roku.

Szczegółowych informacji na temat realizowanego zadania udziela Wydział Rozwoju i Inwestycji w godzinach pracy Urzędu lub pod nr tel. 32 33-06-224.

W związku z prowadzonymi inwestycjami zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców oraz osób przyjezdnych o wyrozumiałość, cierpliwość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie objętym pracami budowlanymi.

źródło: Gmina Ornontowice
Budowa sieci wodociągowej przy ul. Solarnia w Ornontowicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

87 − = 86

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.
%d bloggers like this: