Kobieta Ornontowice ZUS Ornontowice

Dzień Kobiet Przedsiębiorczych „Biznes w sieci”

Planujesz rozpocząć działalność gospodarczą? A może już prowadzisz własny biznes, ale potrzebujesz dodatkowej wiedzy w tym zakresie, bądź szukasz pomysłu na siebie? Możesz skorzystać z podpowiedzi ekspertów podczas bezpłatnej konferencji online Dzień Kobiet Przedsiębiorczych „Biznes w sieci”.

Wydarzenie odbędzie się 12 marca, zapisy tylko przez internet.
Inicjatorem i pomysłodawcą spotkania jest Oddział ZUS w Chorzowie. Ubiegłoroczna edycja skupiła ponad 70 uczestniczek, tegoroczny Dzień Kobiet Przedsiębiorczych, tak jak ten z zeszłego roku, również organizowany jest wspólnie z Miejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach. Patronat honorowy nad konferencją objął Prezydent Miasta Katowice.
– Sytuacja, z którą od roku mierzymy się wszyscy, spowodowała, że wiele wydarzeń, tak jak i nasze, przeniosło się do internetu. Dziś często powtarza się hasło, że jeśli nie ma Twojej firmy w sieci, to jej po prostu nie ma.
Słowa te brzmią wyjątkowo złowieszczo w sytuacji pandemii. Wiadomo, że nie każdy biznes może przenieść swoją działalność do internetu, ale każdy powinien się tam znaleźć, chociażby ze swoją stroną www, czy fanpagem w mediach społecznościowych. Dziś właśnie tak szukamy informacji o danym biznesie, usługach i produktach. Dlatego też organizatorzy tegorocznej konferencji w dużej mierze skupili się na pokazaniu jak firmy mogą funkcjonować w wirtualnej rzeczywistości i z jakich narzędzi mogą korzystać – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.
Obecność firmy w wirtualnym świecie to nie jedyne tematy poruszane podczas wydarzenia. Dużo zagadnień będzie dotyczyło wsparcia instytucjonalnego na jakie może liczyć poczatkująca bizneswoman. Będą też informacje z zakresu psychologii i zarządzania zespołem pracowników na pracy zdalnej. Gwoździem programu będzie osobista historia kobiety sukcesu, która może stać się inspiracją do podążania za własnym wyborem.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja poprzez stronę www.rawaink.katowice.eu
– Przez całą konferencję dla uczestników wydarzenia dostępny będzie czat do wymiany kontaktów, promocji swojego biznesu, czy zaprezentowania swoich usług. Serdecznie zapraszamy – dodaje rzeczniczka.
Szczegółowa agenda wydarzenia 12.03.2021 r.:

Przywitanie gości

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

  • 9:05 – 9:35 Jakie nowe e-usługi oferuje ZUS dla klientów? – Danuta Dziacko, ekspert ZUS
  • 9:35 – 10:05 Wirtualna Asystentka – zawód przyszłości – Paulina Brudka Future Collars
  • 10:05 – 10:35 Za pomocą jakich narzędzi możesz wypromować swoją firmę w social mediach? Marta Krasnodębska, strateg marki i biznesu online, właścicielka marki Hakerki Sukcesu
  • 10:40 – 11:10 Skuteczna współpraca i zarządzanie zespołem online – Marcin Świerkocki trener, coach i konsultant biznesowy
  • 11:10 – 11:40 Jak sobie radzić ze stresem i demotywacją pracując z domu? Trener Marzena Jankowska liderka, przedsiębiorca, nauczycielka akademicka.
  • 11:40 – 12:10 Praca zdalna, siedząca, przed monitorem – zadbaj o zdrowie – dr Gabriela Muś.
  • 12:15 – 12:45 Wywiad z Kobietą sukcesu Iwoną Przybojewską przedsiębiorcą, certyfikowanym trenerem biznesu, inżynierem i pełnomocnikiem jakości, ekspertką branży ślubnej.

 

Beata Kopczyńska
regionalny rzecznik prasowy ZUS
województwa śląskiego

 

Zaproszenie na bezpłatną konferencję - grafika

 

źródło: Gmina Ornontowice
ZUS informuje: Dzień Kobiet Przedsiębiorczych „Biznes w sieci”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

70 − 65 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.