Biznes Ornontowice Redakcyjne

“Miesięcznica” wyłącznie naszej grupy na FB

Jutro mija miesiąc jak FB zablokował grupę “Ornontowice i Okolice”, bo podobno spamowaliśicie na niej. My wiemy zę była to jedyna grupa gdzie spamu nie było i ewentualne wypowiedzi mieszkańców nie ginęły w tłumie reklam firm sprzedających “g..o w pozłotce” przez internet albo stacjonarnie. Podjęliśmy działania.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Miesięczny ban grupy na FB

Ile może trwać weryfikacja czy userzy spamowali na grupie?

Tego jeszcze nie wiemy i może się okazać, że nigdy się nie dowiemy. dziś mamy 24 marca 2021 roku a od 25 lutego tego roku na naszej grupie jest komunikat:

Twoja grupa jest weryfikowana

Grupa została wyłączona, ponieważ jej członkowie nie przestrzegali naszych Standardów społeczności z kategorii spam. Administrator poprosił nas o zweryfikowanie tej decyzji. Wkrótce powiadomimy Cię o wyniku weryfikacji.

Prawdopodobnie jest to zemsta salonu kosmetycznego z Orzesza lub dentystycznego z Rybnika które jako ostatnie usiłowały się chamsko reklamować na grupie, mając za nic szacunek do ludzi i spisane zasady oraz regulaminy.

W związku z bezczynnością FB postanowiliśmy do nich napisać.

Wiadomość wysłana do FB

Witam, założyłem grupę lokalną:
https://www.facebook.com/groups/297791214082909
która od 25 lutego jest zablokowana i weryfikowana. W przeciwieństwie do innych grup (np.: https://www.facebook.com/groups/542233515846434) nie pozwalałem na spamowanie tam wszelkimi ogłoszeniami firmowymi, a zachęcałem ludzi do dyskusji o naszej lokalnej społeczności i jej problemach.
Prawdopodobnie zgłosiły grupę firmy którym odmówiłem możliwości bezpłatnego reklamowania się na na grupie, gdyż nie wnosiło by to nic wartościowego dla grupy.
Sankcje jakie zasłały nałożone uważam za niesprawiedliwe, ale jak sądzę zostały nałożone przez bota, dlatego chciałby aby w końcu ktoś te zgłoszenia zweryfikował i powiadomił mnie o tym co rzekomo tam łamie standardy FB, lub odblokował grupę i wyciągnął konsekwencje wobec osób których celem było zaszkodzenie społeczności FB.

Ciekawe czy będzie odpowiedź na nasze działania czy po prostu coś co było z mozołem budowane zostanie zniszczone przez pazerny kapitalizm przedsiębiorców którzy za nic mają szacunek do innych i ich czasu wolnego (userzy) i pracy (admini i modzi).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 83 = 89

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.