Pijani kierowcy na ulicach powiatu

Statystka nietrzeźwych kierujących wciąż rośnie. Policjanci mikołowskiej drogówki zapowiadają więc walkę z tymi, którzy po alkoholu decydują się wsiadać za kierownicę samochodu. Zwiększone kontrole to konieczność, gdyż bezpieczeństwo na drodze dotyczy nas wszystkich. Na ulicach powiatu mikołowskiego tylko w ciągu jednej doby mundurowi zatrzymali dwóch pijanych kierowców.

 

Z początkiem minionego weekendu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego mikołowskiej komendy odnotowali dwa przypadki pijanych kierujących:

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Ornontowice, ulica Zwycięstwa, 5 marca, godzina 17:15: badanie alkomatem kierującego volkswagenem polo, 31-letniego mieszkańca Rybnika dało wynik ponad 2 promile.

 

Orzesze, ulica Pisarka, 6 marca, godzina 09:49: policjanci drogówki zatrzymali kierującego volkswagenem golfem 49-latka. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. W organiźmie miał blisko 1,5 promila alkoholu.

Mikołowska Policja mówi stanowczo NIE pijanym kierowcom i zapowiada wzmożone działania w tym zakresie. Na drogach pojawi się więcej mundurowych, którzy szczególnie w nadchodzącym okresie będą kontrolować trzeźwość zmotoryzowanych użytkowników naszych dróg. Nietrzeźwy kierowca to nie tylko osoba naruszają przepisy prawa. To przede wszystkim potencjalny sprawca drogowego zdarzenia, którego skutki, może ponieść każdy z nas.

źródło: Policja Mikołów
Pijani kierowcy na ulicach powiatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − 3 =