Bezpieczeństwo Łaziska Górne Pijani kierowcy policja Łaziska Górne Powiat Mikołowski

Po kilku piwach i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

Choć policjantów nie powinno to dziwić, a jednak zadziwia. Nieodpowiedzialność niektórych osób i brak jakiegoklowiek respektu do obowiązujących przepisów ciągle zaskakuje. Mundurowi z łaziskiej patrolowki zatrzymali pijanego 25-latka, który chwilę wcześniej jechał samochodem. Od ponad roku miał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Mieszkaniec Mikołowa został zatrzymany wczoraj (10 marca) niewiele przed północą w Łaziskach Górnych na ulicy Kopalnianej. Podróżował ze swoim starszym bratem. Od obojga od razu wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 25-letniego kierującego dało wynik ponad promila alkoholu w organiźmie. Przyznał, że wypił kilka piw. W trakcie legitymowania wyszło na jaw, że to nie jedyne tej nocy przewinienie mikołowianina. Z prawem na bakier ma już od dawna. Od lutego 2020 roku ma, wydany przez Sąd Rejonowy w Mikołowie, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna ponownie stanie przed sądem. To tam ostatecznie zapadnie decyzja jakie tym razem konsekwencje poniesie za swoje lekkomyślne zachowanie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jazda w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które może być wymierzona kara nawet do 2 lat więzienia. Ponadto, kierowanie pojazdem mechanicznym nie stosując się do orzeczonych przez sąd środków karnych, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat. 25-latkowi grozi także kolejny zakaz prowadzenia pojazdów od 1 roku do lat 15.

źródło: Policja Mikołów
Po kilku piwach i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

65 + = 71

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.