Poszukiwany wpadł, bo nie miał na twarzy maseczki

Mieszkaniec Będzina najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Poniekąd przez to, że idąc ulicą w centrum Mikołowa nie miał założonej maseczki ochronnej. Zatrzymany przez policjantów do wykroczenia, okazał się być poszukiwany przez sąd.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Sytuacja miała miejsce wczoraj (24 marca) przed godziną 19:00 w centrum Mikołowa. Mundurowi z miejscowej komendy Policji patrolowali ulice. Na jednej z nich zauważyli mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku noszenia ochronnej maseczki. W trakcie legitymowania i sprawdzenia w policyjnym systemie wyszło na jaw, że 44-letni mieszkaniec Będzina jest poszukiwany przez sąd. W związku z przestępstwem niealimentacji wymierzona została mu kara pozbawienia wolności na najbliższe 120 dni.

Człowiek ten został zatrzymany i trafił do mikołowskiej komendy, a stamtąd do policyjnej izby zatrzymań. Jeszcze dziś trafi do gliwickiego aresztu. Za nierespektowanie obostrzeń sanitarnych 44-latek został ukarany mandatem.

źródło: Policja Mikołów
Poszukiwany wpadł, bo nie miał na twarzy maseczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 20 = 21