Sytuacja epidemiczna w Powiecie Mikołowskim. Rozwój i dynamika epidemii koronawirusa na wykresach.

Prezentujemy wykresy opracowane przez sekretarza Powiatu Mikołowskiego Łukasza Rygułę, ukazujące rozwój i dynamikę epidemii na naszym terenie. Informacje te codziennie raportowane są Zarządowi naszego powiatu, a wykresy dotyczące liczby osób objętych kwarantanną powstają przy pomocy aktualnych danych policji.
Wykresy opisują między innymi:
🔸 sytuację epidemiczną w Powiecie Mikołowskim (z uwzględnieniem osób aktualnie chorych na COVID-19, ozdrowieńców oraz liczby osób zakażonych od początku epidemii i zgonów),
🔸 liczbę potwierdzonych zakażeń na 1000 mieszkańców,
🔸 średnią tygodniową potwierdzonych u nas zakażeń SARS-CoV-2,
🔸 kwarantannę w Powiecie Mikołowskim (także liczbę osób poddanych izolacji z uwzględnieniem sytuacji epidemicznej w poszczególnych gminach naszego powiatu).

źródło: Powiat Mikołów
Sytuacja epidemiczna w Powiecie Mikołowskim 

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 5 =