W garnizonie mikołowskim rozpoczęły się szczepienia przeciw Covid-19

Policjanci z powiatu mikołowskiego właśnie przystąpili do ogólnopolskiej akcji szczepień służb podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. W Szpitalu Tymczasowym MCK w Katowicach pojawiła się kolejna grupa wyznaczonych do tego mundurowych. Łącznie zaszczepionych jest już ponad 20 procent stanu.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Pierwsze szczepienia dla policjantów Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie i dwóch podległych jednostek w Orzeszu i Łaziskach Górnych rozpoczęły się 26 marca. Dziś, o godzinie 10:30 do akcji przystąpiło kolejnych 18 funkcjonariuszy, a wśród nich sam szef mundurowych nadkom. . Dariusz Klimczak.

Na liście znaleźli się policjanci różnych komórek, przede wszystkim jednak ci, którzy są na pierwszej linii tej trudnej walki z pandemią koronawirusa. Osoby decydujące się na ten krok nie mają żadnych wątpliwości, że to obecnie jedyna droga powrotu do normalności. Łącznie zaszczepionych jest już ponad 20 procent stanu etatowego jednostki.

Kolejna dawka bezpiecznej i dobrej szczepionki firmy AstraZeneca przewidziana jest na miesiąc czerwiec.

foto: KPP Mikołów

 

 

źródło: Policja Mikołów
W garnizonie mikołowskim rozpoczęły się szczepienia przeciw Covid-19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

27 + = 28