Ornontowice Urząd Gminy Ornontowice

Zapraszamy mieszkańców gminy do udziału w konkursie!

Gmina Ornontowice zaprasza pełnoletnich mieszkańców do udziału w konkursie pn. „DLA POKOLEŃ”, który jest organizowany w związku z obchodami Jubileuszu 30-lecia odrodzenia Gminy Ornontowice.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zapoznanie się z regulaminem Konkursu oraz złożenie wraz z pracą konkursową”:

1. „Formularza zgłoszeniowego”:

2. „Oświadczenia o udziale w konkursie”:

Konkurs przeprowadzany jest w terminie od 15 marca 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r.

Konkurs polega na przygotowaniu propozycji – pracy literackiej, plastycznej, nagrania lub innej, która będzie stanowiła zawartość Kapsuły Czasu, która zostanie zakopana dla pamięci potomnych w określonym miejscu, w ramach uroczystych obchodów jubileuszu 30-lecia odrodzenia Gminy Ornontowice.

Zadaniem uczestników jest zinterpretowanie tematu „30 lat Gminy Ornontowice oczami mieszkańców” i wykonanie pracy konkursowej.

Praca konkursowa może przybrać następujące formy:

a) PRACA LITERACKA – wiersz, opowiadanie, reportaż, wywiad (lub inne formy literackie);

b) PRACA PLASTYCZNA – wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, kolaż, grafika, komiks, techniki mieszane lub inne formy plastyczne) lub za pomocą grafiki komputerowej;

c) NAGRANIE/FILM – nagranie audio-video lub video lub audio wykonane dowolną techniką, o dowolnej długości;

d) INNA – pomysł i technika dowolna.

Prace konkursowe należy nadsyłać przesyłką pocztową na adres Urzędu Gminy Ornontowice (ul. Zwycięstwa 26a, 43-178 Ornontowice) – decyduje data stempla pocztowego – lub można je dostarczyć osobiście do siedziby Urzędu Gminy do dnia 30 kwietnia 2021 r. w godzinach pracy Urzędu.

Każda praca konkursowa musi się znajdować w zamkniętym opakowaniu oznaczonym imieniem i nazwiskiem autora oraz dopiskiem „Konkurs – Dla pokoleń”. Do pracy należy dołączyć zaklejoną kopertę opatrzoną tym samym opisem, zawierającą wypełniony „Formularz zgłoszeniowy” oraz „Oświadczenie o udziale w Konkursie”.

Szczegóły zawarto w Regulaminie Konkursu:

ZAPRASZAMY!!!

Plakat do konkursu DLA POKOLEŃ

 

źródło: Gmina Ornontowice
Zapraszamy mieszkańców gminy do udziału w konkursie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 3 =

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.