Policjanci miejscowych patroli prewencji nie próżnują. Z początkiem minionego weekendu w ich ręce wpadło dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę. Do zatrzymań doszło w Łaziskach Górnych i Orzeszu. Obaj podejrzani są już po policyjnych zarzutach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Do pierwszej w interwencji doszło w piątek 19 marca poźnym popołudniem z Łaziskach Górnych na ulicy Wyzwolenia. To tam na jednym z przystanków autobusowych został wylegitymowany 29-letni mężczyzna. Okazało się, że ma przy sobie ponad 10 działek narkotyku.Badanie testerem potwierdziło, że to amfetamina.

Kolejne zdarzenie miało miejsce kilka godzina później, tym razem na terene Orzesza. Około godziny 23:40 na ulicy Fabrycznej policjanci prewencji orzeskiego komisariatu zatrzymali do kontroli samochód, którym podróżowały 4 osoby. W trakcie legitymowania kierującego osobówką, policyjny system wykazał, że 22-latek  w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi nałożyli więc na niego mandat karny w wysokości 500 zł. Ponadto, mieszkaniec powiatu bielskiego zmiast prawa jazdy – miał przy sobie ponad 40 działek amfetaminy.

 

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadania środków psychotropowych. U jednego z nich, na poczet przyszłej kary, śledczy zabezpieczyli blisko tysiąc złotych gotówki.

Podejrzanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Zatrzymani z amfetaminą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 + = 28