Zmiana częstotliwości odbioru odpadów

Przypominamy, że z dniem 1 kwietnia br. zmienia się częstotliwość odbioru odpadów zmieszanych oraz bioodpadów. Z posesji jednorodzinnych odpady te będą odbierane jeden raz na dwa tygodnie – zgodnie z dostarczonym przez firmę REMONDIS Górny Śląsk Sp. z o.o. harmonogramem wywozu odpadów, dostępnym również na stronie internetowej Gminy (zakładka: Dla mieszkańców → Gospodarka odpadami→ Harmonogramy).

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 


Z nieruchomości zabudowanych budynkami wielolokalowymi odpady zmieszane oraz bioodpady będą obierane jeden raz w tygodniu.

EcoHarmonogram
Zachęcamy także do korzystania z aplikacji mobilnej EcoHarmonogram (pobieranej na telefon), przypominającej o terminach wywozu odpadów, a także podpowiadającej jak prawidłowo segregować odpady, czy gdzie wrzucać wytwarzane w gospodarstwie domowym odpady.

źródło: Gmina Ornontowice
Zmiana częstotliwości odbioru odpadów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 1 =