2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Chroń, ucz, kochaj, akceptuj

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

plakat akcji "chroń, ucz, kochaj, akceptuj", cały niebiesko- błękitny

Przeddzień przypadającego na 2 kwietnia Światowego Dnia Świadomości Autyzmu Starostwo Powiatowe wspólnie z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Mikołowie rozpoczęło akcję informacyjno- edukacyjną pod hasłem „Chroń, ucz, kochaj, akceptuj”.

naklejki z napisem "nie bądź zielony w temacie autyzmu". Dla pracowników i petentów Starostwa oraz pacjentów PPP w Mikołowie wejście do budynku starostwa powiatowego w mikołowie udekorowane niebieskimi balonami pracownica starostwa z niebieską naklejką na bluzce

Jej celem jest propagowanie i rozpowszechnianie wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu, a także kształtowanie wśród mieszkańców Powiatu Mikołowskiego postaw poszanowania oraz tolerancji i akceptacji dla osób z niepełnosprawnościami.

psycholog z PPP w Mikołowie stoi w ręku z niebieskimi balonami. na bluzce ma niebieską naklejkę, symbol dnia autyzmu

Na zdjęciu członkini Zarządu Powiatu Mikołowskiego Grażyna Nazar oraz Anna Karaśkiewicz, dyrektor PPP w Mikołowie.

członkini Zarządu Powiatu Mikołowskiego Grażyna Nazar oraz Anna Karaśkiewicz, dyrektor PPP w Mikołowie w niebieskich sukienkach stoją przed jednym z wejść do Starostwa. Na poręczy schodów prowadzących do budynku wisi girlanda niebieskich balonów

źródło: Powiat Mikołów
2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 10 = 20